Żeby Konfederacja nie była koalicją jednosezonową

Warszawa, 06.04.2019. Dzia³aczka ruchu narodowego Maria Mirecka-Loryœ (C) oraz od lewej: dzia³aczka ruchu pro life Kaja Godek, Grzegorz Braun z organizacji Pobudka, Artur Zawisza, prezes Stowarzyszenia Skuteczni Piotr Liroy-Marzec i prezes Partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke podczas konwencji wyborczej Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy, 6 bm. w Warszawie. (pkus) PAP/Marcin Obara

Komentarz ekonomiczno-polityczno-programowy Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych po kongresie wyborczym Konfederacji – Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy oraz o walucie społecznościowej dla rolników, która rozwiąże problemy rolników mimo złej woli rządzących.

https://youtu.be/1J3ttkY8Qas

2 Komentarze

 1. Szanowni Panowie
  Sama nazwa Konfederacja odnosi się do siły, która była historycznie przeciwko suwerenności samej Polski, nie mówiąc już o suwerenności narodu. W związku z tym nie dajcie się zwieść pozorom “intencji”.
  Życzę wytrwałości w działaniu NISS.
  Z poważaniem
  Mirosław Dobrzyński

 2. REFERENDUM
  PLEBISCYT

  NARODOWE w sprawie SUWERENNOŚCI finansowej.
  Oto pytania Referendalne. LISTA poparcia.

  1.Czy jesteś za uznaniem lichwy (odsetek od kredytów) jako ZBRODNI przeciwko ludzkości i jej ZAKAZEM stosowania przez system bankowy i nie tylko.?

  2.Czy jesteś za odebraniem monopolu na kreację pieniądza przez system bankowy? Jako uzasadnienie odebrania monopolu na kreację pieniądza jest odkrycie C.H.Douglasa zwane kredytem społecznym, które brzmi: “ „tworzenie pieniędzy jest AKTEM suwerenności, który nie powinien być powiązany z bankiem.

  Nowy pieniądz, przychodząc na świat, należy do samych obywateli, do wszystkich obywateli i powinien im być przekazany w formie dyskonta na cenach oraz dywidendy społecznej.”

  3.Czy jesteś z zwrotem pobranej przez system bankowy lichwy (odsetek od kredytów) od kredytobiorców, począwszy od roku 1945 aż po dzień dzisiejszy.? Lichwa nie jest długiem, tylko ZBRODNIĄ cywilizacyjną przeciwko ludzkości, bo lichwa ZABIJA.

  Podpisy REFERENDALNE w ilości 20 milionów głosów, znaczą – powrót SUWERENNOŚCI finansowej DO NARODU i odebranie jej systemowi finansowemu. Każdy podpis na liście jest głosem ZA. Plebiscyt.
  Dziś suwerenność finansową – odbiera NAM “prawo” zwane konstytucją z dnia 4.04.1997 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*