Zaproszenie do Projektu Polska

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że nasze państwo wymaga gruntownej przebudowy, z państwa teoretycznego, skorumpowanego, zarządzanego przez antypolskie grupy interesów, będących najemnikami obcych korporacji czy nacji. Jest to patologiczny system, który trzeba jak najszybciej zmienić. To dla nas Polaków – stan wyższej konieczności!

https://youtu.be/gyijpwkchkE

4 Komentarze

 1. Nawet jeśli cenni liderzy tacy jak Braun chwilowo realizują swój własny projekt, należy dalej rozwijać genialny 1Polska.pl.
  Z czasem kiedy 1Polska urośnie a widzę że się dużo dzieje, tacy ludzie jak Braun zobaczą ten potencjał i szanse, czego nam życzę.

 2. W przedmiocie ETYKI!
  To co jest etyczne dla wieloletniego pasożyta i oszusta chronionego przez system osadzony w państwie, nie jest Etyczne dla jego ofiar!
  Problem wymaga ujednolicenia pojęciowego!
  Mam pytanie. Kiedy jest spotkanie?
  Może wyniki mojej pracy mogły się przydać w tematach spotkania?

 3. Wojciech Dobrzyński.
  Posłałem wczoraj komentarz dotyczący programu spotkania w przedmiocie Etyki!
  Zauważyłem problem ze zrozumieniem pojęcia ETYKA!
  To co jest Etyczne dla wieloletniego oszusta i pasożyta chronionego przez system prawny państwa, Nie jest Etyczne dla ofiar przywołanego patogena społecznego!
  Ludzie czyniący przez wiele lat chronioną niegodziwość, przestają dostrzegać, że czynią niegodziwość!
  Ludzie zindoktrynowani w procesie nauczania o ile ten proces tak można nazwać, wchodząc w świat czynienia niegodziwości gwarantowanej w systemie, nie zrozumieją że działają nieetycznie!
  Dotrzeć do ich świadomości w tym faktem nie sposób, zwłaszcza gdy czynieniu niegodziwości towarzyszy sowite wynagrodzenie!
  Osoba referująca temat Etyki, powinna odnieść się do przedstawionego problemu!
  Pozdrawiam.
  Andrzej Tomasz Sobolewski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*