Wyzwania chwili

Do naszych Czytelników!

W ostatnich dniach odeszliśmy, nieco w naszych publikacjach, od naszej głównej misji tj. prezentowania programów, strategii, ekspertyz i analiz. Skupiliśmy się bardziej, na wynajdowaniu w Internecie, alternatywnych komentarzy i opinii wobec bezprecedensowej manipulacji, kłamstwom i nierzetelności dziennikarskiej płynących z mainstreamowych mediów.

Mamy dziś do czynienia, w mainstreamowych mediach, z promocją zdrady stanu, upowszechniania pogardy wobec Narodu Polskiego i wyjątkowym kłamstwem oraz retoryką rodem z konferencji prasowych Jerzego Urbana z czasów stanu wojennego.

Już raz publikacje w Internecie przebiły się przez falę obłudy i manipulacji uniemożliwiając wybór skompromitowanego człowieka na kolejną kadencję prezydencką. Dziś Internet, jako wciąż niezależne medium, musi znowu podjąć się tej nie łatwej roli odkłamywania rzeczywistości, stąd ta zmiana naszego profilu.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli powrócić do prac na budową programów, strategii i analiz dla dobra Polski.

                                                                                                                      NISS

 2,189 total views,  1 views today

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*