Ustawa 447 – ekonomiczny aspekt grabieży

Piotr Jankowski, ekspert Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych w Mediach Narodowych o ustawie 447 i konsekwencjach ekonomicznych dla Polski ale również o wielu innych sprawach ważnych dla Polski i Polaków.

3 Responses to Ustawa 447 – ekonomiczny aspekt grabieży

 1. Jol pisze:

  To jest absurd
  Dlaczego o tym rząd nie mówi.
  Jakie odszkodowanie.
  Znaleźli głupiego,niech wystąpią do Niemiec

  My za pomaganie im /mój dziadek ukrywał we własnym domu Zydow/ jeszcze mamy im płacić.
  Przed wojna mieli w Polsce z dobrze.
  Niech będzie referendum czy my Polacy wyrażamy zgodę.

 2. Waldek Luboński pisze:

  Najpierw niech oddadzą pieniądze za zrabowane majątki w czasie powstań, listopadowego i styczniowego, oraz za nigdy nie zapłacone zastawy hipoteczne z należnymi odsetkami.Niech zwrócą także wraz z odsetkami niezapłacone podatki do skarbu państwa, które zbierały gminy żydowskie od swoich ziomków, a które zostały zdefraudowane.Niech zapłacą za wymordowanie ludności polskiej w czasie zrywów narodowych i wczasie kompanii wrześniowej/Grodno, Zamość itp./.Niech zapłacą za donosicielstwo do okupanta sowieckiego na Polaków, w czasie okupacji sowieckiej, oraz za mordy na Polakach w służbie w NKWD i UB. Chyba już wystarczy tych zbrodni i kradzieży, abyśmy to my od nich domagali się sporej zapłaty liczonej w w setkach miliardów dolarów, może być w euro.

 3. micra pisze:

  To jest dyskusja w stylu:
  podchodzi bandyta, wyciąga nóż, żąda pieniędzy, a my się zaczynamy zastanawiać, czy przeżyjemy bez tych pieniędzy czy też nie.

  Ma sens prowadzenie takich rozważań? Nie wydaje mi się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *