Uliczna konfrontacja Frankowiczów przed sejmem.

WYSTĄPIENIE STRONY SPOŁECZNEJ SKIEROWANEJ DO MEDIÓW: 

  1. MARIUSZ ZAJĄC – STOWARZYSZENIE STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU
  2. ANDRZEJ MACIEJEWSKI – POSEŁ KUKIZ’15
  3. ARKADIUSZ SZCZEŚNIAK – STOWARZYSZENIE STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU
  4. WOJCIECH DOBRZYŃSKI – NARODOWY INSTYTUT STUDIÓW STRATEGICZNYCH
  5. TADEUSZ CYMAŃSKI – WICEPRZEWODNICZĄCY KLUBU PiS, przewodniczący podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia: poselskiego projektu ustawy o restrukturyzacji kredytów denominowanych lub indeksowanych do waluty innej niż waluta polska.

Fragment wystąpienia i apel Wojciecha Dobrzyńskiego z Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych.

Od 20 do 22 czerwca br. planowany jest bojkot banków i korporacji finansowych!!! PROTEST Narodowy! Przyłączmy się! Przez 3 dni nie robimy ŻADNYCH transakcji finansowych (zarówno gotówkowych jak i bezgotówkowych). To ich naprawdę zaboli.

Gdy to jednak nie zadziała to jest jeszcze druga faza protestu, chroniąca również nasze oszczędności, bo przecież istnieje dyrektywa UE bell in, pozwalająca zawłaszczyć nasze oszczędności przez bank. Należy więc wypłacić nasze oszczędności z toksycznych, frankowych banków. Wystarczy, że wypłacimy tylko 7% naszych depozytów a banki natychmiast będą chciały negocjować.

Im bardziej banki i ich lobbyści będą tę akcję krytykować i ośmieszać tym bardziej trzeba się do niej przyłączyć.Zapamiętajcie i podajcie dalej od 20 do 22 czerwca Żadnych transakcji.

Wygramy z korporacjami finansowymi tylko wtedy, kiedy to my pozbawimy ich pieniędzy! Bo to jest ich siła wobec nas jak i wobec rządzących.

Znakomita relacja z wydarzeń po sejmem, zamieszczona na łamach Polityki Polskiej.

http://politykapolska.eu/2018/05/30/afera-frankowa-pis-ignoruje-projekt-strony-spolecznej-nr-729-udaje-pan-sierotke-marysie-ktora-nie-rozumie-frankowicze-do-posla-cymanskiego/

https://youtu.be/I68UDrxyMHA

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*