Przesłanie NISS do Polaków wygłoszone na demonstracji STOP NOP

Przymus szczepień to w istocie przymus finansowy!

(bo jest realizowany dzięki pieniądzom i dla pieniędzy – w konsekwencji dla władzy i kontroli)

Próba narzucenia obowiązku szczepień jest jednym z elementów totalitarnej agendy globalistów. Wolność i bezpieczeństwo obywateli jest gwałcone nie tylko na polu zdrowia, ale również na polu ekonomicznym i finansowym.

W tle czają się niewyobrażalnie wielkie pieniądze, które są w stanie skorumpować i wypaczyć każdy system, każdą służbę zdrowia, każdą demokrację, kupić każdego polityka i każdą partię, podporządkować sobie media oraz zdeformować edukację, a nawet sprostytuować naukę. Dlaczego tak jest?!

Ponieważ władzę przejęły międzynarodowe korporacje, które ukradły narodom i państwom coś, było gwarantem ich wolności, suwerenności i bezpieczeństwa – prawo tworzenia pieniądza. Ta potężna władza sprowadziła rządy krajowe do roli służebnej wobec interesów korporacji. Widać to w każdej dziedzinie gospodarki i życia społecznego. Big Farma nie jest tu odosobnionym przykładem. Mamy 5G (telekomunikacja), GMO i glifosat (żywność) czy wielki przemysł długu i windykacji oparty na prywatnym pieniądzu bankowym, którym zmuszeni jesteśmy się posługiwać.

Nieograniczony dostęp do pieniądza to nieograniczona władza! Ten pieniądz nie tylko skorumpował system wdrażając kolejne narzędzia przymusu i inwigilacji, ale również stworzył finansowy obóz koncentracyjny bez krat, na nasz koszt, kradnąc naszą energię, pracę i podatki. Obóz, w którym musimy codziennie płacić kilkudziesięcio – procentowy, odsetkowy, haracz w cenie każdego produktu, w którym musimy się zadłużać, żeby skonsumować owoce własnej pracy, w którym dług wciąż rośnie i rośnie, i nie ma możliwości jego spłaty, a to oznacza w finale przejmowanie naszego majątku prywatnego i publicznego przez lichwiarzy.

Ten system potrzebuje do całkowitego zwycięstwa dwóch rzeczy:

1. Podziału nas na grupy rozpatrujące swoje problemy w izolacji od innych, nie uświadamiające sobie np., że problemy frankowiczów mają to samo źródło co problemy rodziców, których dzieci zostały okaleczone przez szczepienia;

2. Kontroli nad dwoma fundamentami pomyślności społeczeństwa: zdrowiem fizycznym i psychicznym oraz dobrobytem, który powinien być w zasięgu ręki każdej polskiej rodziny.

Póki tego nie zrozumiemy, nie mamy szans na głębokie zmiany, a tu potrzebna jest rewolucja moralno – polityczna, która przywróci normalność, o której istnieniu wielu już zapomniało. Żeby jej dokonać musimy wspólnym głosem domagać się i wołać:

– nie korporacyjnemu dyktatowi w każdej dziedzinie!

– tak dla zdrowotnej i finansowej wolności Polaków

Ale nade wszystko musimy podjąć i zrealizować pozytywny program budowy suwerenności monetarnej, a co za tym idzie wolności od korupcji, każdego typu przymusu, opresji i terroru, w tym medyczno – szczepionkowego!

Piotr Jankowski NISS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*