Przed ciszą wyborczą. Kto wygra wybory?

Ten kto spolaryzuje scenę polityczną na MY i ONI, poniesie na sztandarach kampanii demokrację finansową, suwerenny pieniądz, demokrację bezpośrednia, zaproponuje rozwiązania, które przyniosą konkretne korzyści dla Polski, polskich przedsiębiorstw i Polaków, ten przejmie rzeczywistą władzę w Polsce i odzyska naszą suwerenność.

https://youtu.be/s65bc90nm4g

1 Komentarz

  1. W 1:28:45 godź, Szanowny Pan Piotr jest zdziwiony, jak to możliwe, że komornik to prywatna firma, a zapomina dopowiedzieć, że wynika to z prywatności państwa polskiego. Szkoda, że nie jest edukowana widownia, że wynika to ze sprywatyzowania żywych zasobów ludzkich, przez sprawozdawczość peselową do Waszyngtonu DC, gdzie potem są nadawane zasobom ludzkim, certyfikaty urodzeń, w postaci e-papierów wartościowych z szacowaną wartością, zmienianą potem w trakcie życia każdego obywatela. Certyfikaty służą światowym bankom do handlu na rynku finansowym. Są podstawą do nadawania potencjału zadłużeniowego na prywatne państwo, oprócz posiadanych też w państwie zasobów infrastrukturalnych.
    Problem jest i o tym też powinno się na takim spotkaniu mówić, że suwerenność pieniądza jest ściśle związana z koniecznością przerwania ewidencji peselowej i wprowadzenie w to miejsce innej. Więc temat jest naprawdę trudny i złożony, wymagający szerszej edukacji na takich spotkaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*