Porozumienie luksemburskie [Izrael-Niemcy]

Republika Federalna zobowiązała się do wypłacenia państwu izraelskiemu trzech miliardów DM w formie dostaw towarów, rozłożonych na 12 lat. Konferencja Roszczeniowa, otrzymała 450 mln DM. Niemcy zobowiązały się do wypłaty odszkodowań za mienie (również bezspadkowe) z terenów, które podczas II wojny znajdowały się „pod niemiecką okupacją”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [102.59 KB]

3 Komentarze

  1. OCZEKUJE JASNEGO STANOWISKA MERKEL I PODANIA REALIZACJI TEJ UMOWY, GDYZ DOTYCZY ONA CALEJ EUROPY.
    MOZE DOCZEKAMY SIE PRAWA KTORE LUDOBOJCOW BEDZIE ŚCIGAŁO PRAWNIE I FINANSOWO PO NIESKOŃCZONOŚĆ

  2. Ludzkość, w tym Mocarstwo Nr 1, czyli USA, i wszyscy żydzi – reszty nie wymieniam, nie zdają sobie sprawy z faktu nieustannego, skrupulatnego procesu monitorowania i osądzania przez Stwórcę czynów i zaniechań każdego człowieka na ziemskim Globie. Dlatego żydzi, są dominującą społecznością świata i rządzą w USA. I dlatego też, żydzi nie zdają sobie sprawy z faktu, że ich ZAGŁADA dopiero może nastąpić, czyli, że to oni najwięcej stracą wskutek akceptacji, “OHYDY SPUSTOSZENIA, o której ostrzega Nauka Jedynego OJCA.

  3. Ciekawa rzecz. Od 19 tego Lipca Polska ma placic odszkodoeania tak jak Niemcy. Czyli to Polacy sa winni Holocaust i budowali Polskie Obozy Zaglady…..PiS poparl 447.Kazdy Polak jest od tej daty Niemieckim kolaborantem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*