Pomóż nam odzyskać kanał NaviTY! Wystarczy jedno kliknięcie.

Drodzy Czytelnicy!

Jak informowaliśmy w poprzednim wpisie, nasz kanał został przejęty przez internetowego złodzieja.

Niestety YouTube traktuje twórców zamieszczających filmy na ich serwisie – delikatnie mówiąc – po macoszemu. Na stronie wsparcia można znaleźć dziesiątki zgłoszeń podobnych sytuacji i tylko kilka, w których firma YouTube rozwiązała problem. Co gorsza, przywrócenie kanału prawowitemu właścicielowi trwa zwykle ok. pół roku.

Na forum wsparcia działa system głosowania na zgłoszenia (ang. “upovotingu”). Klikając na przycisk “Upvote” pod naszym zgłoszeniem możecie Państwo spowodować, że doczeka się ono jakiejś reakcji ze strony zespołu wsparcia technicznego YouTube.

Adres naszego zgłoszenia: https://support.google.com/youtube/thread/27911920?hl=en&authuser=1

Liczymy na Państwa pomoc!

7 Komentarze

 1. Pod filmem https://www.youtube.com/watch?v=qanwoQPs-Xs&list=TLGG4CYDyFhquJ4xMDAyMjAyMA

  pojawiły sie takie oto dane :✅ WSPARCIE DLA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:

  Narodowy Instytut Studiów Strategicznych
  64 1020 4900 0000 8402 3064 8331
  Tytułem: DAROWIZNA

  Zagranica: IBAN: PL64 1020 4900 0000 8402 3064 8331 (SWIFT: BPKOPLPW)

  Patreon: https://www.patreon.com/navity

  PayPal: https://www.paypal.me/nissorgpl

  Dziękujemy! Każda cegiełka ma znaczenie!

  #NaviTy #NISS #Polacy
  Kategoria

 2. Złodzieje kanału ciągle używają naszej identyfikacji. Chyba chodzi im o zdezorientowanie widzów, podtrzymanie wrażenia, że jest to kanał NISS, gdy w rzeczywistości kontroluje go ktoś inny.
  Oburzające jest zachowanie firmy YouTube, która twierdzi, że ze względu na ochronę prywatności nie może zaingerować i co najwyżej proponuje nam indywidualne usuwanie poszczególnych filmów naszej produkcji z kanału, który został nam ukradziony.

  • Niestety nasz kanał, który próbujemy odzyskać został skasowany. Nie wiem, czy mamy jeszcze szanse na jego odzyskanie.

   Dla porządku zamieszczam mimo wszystko tłumaczenie (wykonane automatycznie przez “Google translate”, przepraszam za ew. błędy):

   Mój kanał YT został przejęty przez i przeniesiony na konto innej osoby.
   Ktoś zhakował nasz kanał YT – https://www.youtube.com/channel/UCV9IO2cn1vuX95eQ9NXOTJg
   Był on powiązany z jednym e-mailem (nie było to konto firmowe). Złodziej stworzył nowy kanał i przypisał go do naszego e-maila. Sklonował nasze dane (logo, informacje o stronie itp., a nawet linki do metod przekazania darowizny).
   Pusty kanał, z którym zostaliśmy, to: https://www.youtube.com/channel/UCKGSwdS-zoh4dZx0iYqDFiA
   Sprawa jest pilna, ponieważ złodziej zaczął przesyłać nielegalne treści. Nie zmienił strony „Informacje”, więc wygląda na to, że kradniemy filmy z kanału telewizyjnego.
   Najcenniejszym zasobem, który został nam skradziony, były oczywiście subskrypcje.
   Wielu subskrybentów jest wkurzonych i rezygnuje z subskrypcji z powodu gównianej treści, którą teraz przesyła złodziej. Złożyliśmy skargę za pośrednictwem https://www.youtube.com/reportingtool/legal, ale osoby te doradziły nam zgłoszenie kolejnej skargi i powiedzieli, że jedyną opcją jest usunięcie naszych treści ze skradzionego kanału, więc to tak, jakby YouTube był chroniąc złodziei, ale nie ich ofiary.

   Prosimy o pomoc!!!

 3. Rozumiem, ukradli kanał i co z tego? Chcecie czekać , aż łaskawe Google przywróci lub i nie, kanał za pół roku? Toż to bezsens kompletny. Zakładajcie nowy kanał dziś i dalej walczcie razem z nami. Jak kanał zostanie odzyskany będziecie mieli dwa kanały. Subskrypcje, no cóż ich i tak nie ma, ale można to szybko odbudować, wiem nie w tydzień, ale w pół roku da radę. Pozdrawiam i dziękuję za Wasze wysiłki. P.S. Kolejny raz róbcie kopię materiałów też na CDA póki jest jeszcze polskie.

 4. @DLAP
  Tak, mamy nowy kanał: https://www.youtube.com/channel/UCJgnvkqKhfmFQIZxgwZRA-g
  Ma Pan rację z CDA, na molochach medialnych typu Google i Facebook nie można bazować, ponieważ są dość jawnie wrogie naszym wartościom i jak widać z naszych doświadczeń – całkiem otwarcie i bezkarnie stają po stronie przestępców w wypadku przejęcia kanału.
  W tym wypadku nawet nie ma to zabarwienia politycznego, po prostu YouTube pokazuje twórcom kanałów, że są mięsem armatnim, że nie trzeba się z nimi liczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*