Konferencja: “POLSKA – status quo i konieczne zmiany”

Aby współdziałający, liderzy, kandydaci mieli wiedzę o całokształcie sytuacji, która jest w naszym kraju, konieczne jest ich przeszkolenie. Na te potrzeby zaplanowana jest Konferencja “POLSKA – status quo i konieczne zmiany”. Musimy się spieszyć, jest zapowiedź  przyspieszonych wyborów. Dlatego termin konferencji to już 26.01, sobota – Warszawa, ul. Podwale 13 (Zakład Doskonalenia Zawodowego).

Szanowni Państwo,
w związku z zaistniałą w naszej przestrzeni publicznej sytuacją polityczno-gospodarczą, organizujemy się… Znowu mamy sporo lisów farbowanych, które wabią i nęcą pięknymi hasłami, a co z tego wyniknie, dobrze wiemy.
Dlatego bardzo proszę o współdziałanie.
Powstał projekt 1Polska.pl i pod tym hasłem można go znaleźć w internecie (fb, strona: https://1polska.pl/). Inicjatorem jest Konrad Daniel – podziemna tv. Projekt powstał już jakiś czas temu, lecz teraz wchodzi w fazę realizacji. Chodzi o to, aby wszyscy “nieprawomyślni” i niepodporządkowani systemowi połączyli siły w ramach “listy społecznej”, na której każdy reprezentuje siebie i swoje poglądy, a nie partię czy inną jednostkę organizacyjną. Nie ma jednak żadnych przeszkód, by całe organizacje czy ruchy weszły na listę. Wszyscy natomiast działamy w duchu propolskim, patriotycznym, w celu “odbicia” kraju. To chyba jedyna opcja w Polsce, żeby zintegrować działania. Więcej na temat tego projektu znajdziecie Państwo tutaj:

Aby współdziałający, liderzy, kandydaci mieli wiedzę o całokształcie sytuacji, która jest w naszym kraju, konieczne jest ich przeszkolenie. Na te potrzeby zaplanowana jest Konferencja “POLSKA – status quo i konieczne zmiany”. Musimy się spieszyć, bo pojawiła się zapowiedź o przyspieszonych wyborach. Dlatego termin konferencji to już 26.01, sobota – Warszawa, ul. Podwale 13 (Zakład Doskonalenia Zawodowego). Koszty konferencji (sala, napoje, drobne przekąski na przerwach kawowych) zostaną pokryte ze zrzutki uczestników po 15-20 zł (w zależności od ich ilości). Poza tym wstęp jest wolny.
Konferencja obejmuje wszystkie najważniejsze branże, a wykładowcami są ludzie o najwyższej wiedzy i morale, którzy cieszą się uznaniem wśród Polaków. Pojmuję ją jako wspólne wydarzenie wszystkich wykładowców oraz niezależnych mediów, które przyjadą na to wydarzenie.
Jeżeli taka jest wola Państwa, proszę też o rejestrację na stronie 1Polska.pl lub wysłanie takiej prośby do administratora strony.
Reasumując:
CO: Konferencja szkoleniowa “POLSKA – status quo i konieczne zmiany”
KIEDY: 26 stycznia 2019 w godzinach 10-20
GDZIE: Warszawa, ul. Podwale 13, ZDZ – Zakład Doskonalenia Zawodowego
ZGŁOSZENIA na adres: fundacja.qlt@wp.pl

Dla aktywistów, liderów i kandydatów WSTĘP WOLNY, ale będzie konieczna zrzutka na salę w granicach 15-20 zł od osoby na pokrycie kosztów sali, napojów, przekąsek na przerwach kawowych itp. Bardzo prosimy o podanie w zgłoszeniu, na czym polega Państwa dotychczasowa działalność na rzecz Polski i Polaków, czym chcielibyście się Państwo zająć w roku wyborczym i czy jesteście gotowi, by wpisać się na listę społeczną, tj. startować z niej w wyborach.

Dla pozostałych osób wstęp na konferencję 100 zł

Ilość miejsc na sali ograniczona do 140

Więcej na stronie Fundacji QLT: http://www.fundacja-qlt.pl/
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [52.88 KB]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*