Petycja do Narodu Polskiego

Apelujemy do sygnatariuszy listu otwartego o powołanie nowego rządu przez wyłonienie kompetentnych i odpowiedzialnych osób poza obecnymi instytucjami i mediami, między innymi przy udziale spotkań w małych lokalnych grupach oraz komunikację poprzez wszelkie bezpieczne i zdecentralizowane platformy nie podlegające kontroli establishmentu informacyjno-polityczno-medialnego.

https://youtu.be/WIPBw6z-6hY

10 Komentarze

 1. ……..Bardzo ważnym tematem jest kontrola merytoryczna obiektów upamiętniających historyczne wydarzenia

  poza granicami kraju na terenach krajów sąsiednich. Polskie Placówki dyplomatyczne wręcz same doprowadziły

  do fałszywych przekazów narzucając nową narrację łącznie z niektórymi instytutami hist. w kraju. Następstwa są

  czasem nieuleczalne. Dla Niemców odnośnik merytoryczny to tylko polski Konsulat (!!!!!!!)

  Amicale /francuskie – żydowskie/ zabroniły na polskich pomnikach umieszczania symboli religijnych /w tym krzyży/

  Polskie ofiary są zawłaszczane……Potrzebna placówka rejestrująca -kontrolna ponad obecnymi fundacjami….nie ma
  ludzi obeznanych……bo praca dobrowolna nie jest doceniana……i opłacalna….HMW.

 2. Narescie!Nie moglam sie nadziwic ,dlaczego tak pozwala sie temu rzadowi niszczenia Polski,bardzo sie ciesze,wyrzucic wszystkich sprzedawczykow i niszczycieli Polski i polakow.

 3. Ale ja chyba wyraźnie prosiłam, żeby NIE PODPINAĆ TEGO WYSTĄPIENIA pod konferencję, której byłam główną organizatorką! Ten pan nie uzgodnił wcześniej swojego wystąpienia!

 4. Ciągle zbyt mało ludzi widział ten film, w którym wskazałem na bardzo szybki do zrealizowania sposób walki o nasze prawa, odzyskanie wolności ekonomicznej, utworzenie realnej Siły Mas, oraz przy okazji jakiejś rozpoznawalnej MARKI politycznej.
  Upraszam o wysłuchanie tego “instruktarzu” samoobrony. W nim podaję prosty sposób JAK ZWYCIĘŻAĆ MAMY . Dotychczas sam walczę konkretnie o konstytucyjne prawa socjalne, o Prawa Człowieka – gzie wy wszyscy jesteście, że w tak istotnych sprawach dla was ja walczę sam ?!!!

 5. Ciągle zbyt mało ludzi widział ten film, w którym wskazałem na bardzo szybki do zrealizowania sposób walki o nasze prawa, odzyskanie wolności ekonomicznej, utworzenie realnej Siły Mas, oraz przy okazji jakiejś rozpoznawalnej MARKI politycznej.
  Upraszam o wysłuchanie tego “instruktarzu” samoobrony. W nim podaję prosty sposób JAK ZWYCIĘŻAĆ MAMY . Dotychczas sam walczę konkretnie o konstytucyjne prawa socjalne, o Prawa Człowieka – gzie wy wszyscy jesteście, że w tak istotnych sprawach dla was ja walczę sam ?!!!

 6. O RANY!!!!!!!!!!!!!! Gdy rozum śpi budzą się nowe Palikoty, Petru Ryszardy…w pewnym czasie i Samoobrońcy….Walec historii już ich wywalcował. Normalni !!! Nie dajcie się nowym, którzy po naszych plecach chcą wejść do polityki! Konstytucja ! Wybory!….

  • Proszę przeczytać uważnie publikacje na stronie NISS, a będzie widać, że to na pewno nie o taką alternatywę chodzi. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*