Okiem zwykłego obserwatora

12 grudnia pomiędzy godzinami 11, a 15 odbył się marsz miłośników KODu. Chciałabym podzielić się kilkoma refleksjami i spostrzeżeniami dotyczącymi organizacji marszu oraz osób uczestniczących w nim. Będą to moje prywatne spostrzeżenia i wnioski.

 2,942 total views,  1 views today

5 Komentarze

  1. Nic dziwnego, jak Ty “zwykły obserwatorze” nie zauważyłem w tym marszu, aczkowiek niezwykła jest Twoja retoryka. Maszerowali ludzie nastawieni pokojowo w obronie wartości, których strzeże konstytucja, stąd spokój uczestników i policji. Jeżeli chodzi o podobne marsze gdzie organizatorem był PiS, to było zupełnie odwrotnie, tj. hasła na granicy prawa, obraźliwe i z pogróżkami, nienawiść razem z pianą na ustach i agresywne zachowanie tzw. “narodowych bojówek”, stad teź bójki i interwencja policji. Brakuje Ci “zwykły obserwatorze” obiektywizmu. Pozdrawiam wszystkich “zwykłych, zdroworozsądkowo myślących”

    • Czekał na zatwierdzenie. Przepraszamy za opóźnienie. Następne powinny wchodzić od razu.

  2. Dziękuję.Będę uważnie czytał i odzywał się tam, gdzie będę miał coś do powiedzenia. Ciekawy pomysł powołania Instytutu i odważne poglądy. Będziemy się nimi dzielić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*