Nowy system

Rozpoczynamy cykl programów NISS LIVE, w których na żywo, z naszymi gośćmi będziemy w przystępny sposób omawiać budowę nowego systemu, nowej architektury finansowej, nowego przyjaznego ludziom państwa. Odcinek 1 Nowy system – Twardy reset.

https://youtu.be/c7Xw9exe3Ys

2 Komentarze

  1. Nie znam się na startupach, blackchainach, etc. Ale świadom jestem, że państwo się toczy w oparciu o prawo (u nas także w oparciu o bezprawie). Istotne więc wydaje się stworzenie takich rozwiązań prawnych, które będą budować wzrost. W każdej dziedzinie. Nie wydaje się to możliwe w obecnych do realizacji przez obecną scenę polityczną i obecny system. Racjonalnym więc jest budowanie nowych rozwiązań i poprzez nie podejmowanie wysiłków w kierunku zmiany systemu.

  2. 3. Wszystkie ruchy kierownictwa PIS w tej SPRAWIE wynikają z naiwności. Zwyczajnie nie doceniają przeciwnika i uważają, że skoro mamy wielowiekowe współtrwanie za sobą (Prezydent Duda zagalopował się w jednym z przemówień i stwierdził, że mieliśmy nawet wspólne państwo), to wszystko będzie OK. Skoro było nam tak dobrze razem, to dlaczego nie zrobić replaya. Jeżeli nasi przywódcy rzeczywiście tak uważają, to są bardzo mało bystrzy (wystarczy popatrzeć co się dzieje w USA). Tym razem, po spełnieniu ROSZCZEŃ – struktura społeczna Polski (związana ze stanem majątkowym, a tym samym wpływami politycznymi „nowych” obywateli) będzie diametralnie odmienna od tej sprzed wojny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*