Korporacje skorumpowały państwa

W dzisiejszej Europie nie ma problemu konfliktów między narodami. Czy to z narodem niemieckim, rosyjskim, ukraińskim, francuskim, włoskim. Jest za to wspólny konflikt narodów europejskich z kosmopolitycznymi korporacjami, które są super – państwami, z anonimowym właścicielem, poza demokratyczną i prawną kontrolą.

Share

2 Responses to Korporacje skorumpowały państwa

  1. Marek Leskiewicz napisał(a):

    Grzechem globalizacji jest korporacjonizm, który rozbija narodowość i prowadzi do totalitaryzmu fiskalnego oraz zniewolenia społecznego poprzez negatywne przenikanie do struktur podstawowej komórki społecznej jaką stanowi rodzina!

    Marek Leskiewicz

  2. Rod napisał(a):

    Korporacje to instytucje zbrodnicze ich plany depopulacji daleko bardziej wyprzedzają plany zniewolenia i zniszczenia narodów niż plany III Rzeszy i komunizmu włącznie.Obecnie wdrażana technologia 5G PRZECHODZI WSZELKIE WYOBRAŻENIE BARBARZYŃSTWA .Jeśli ta technologia zostanie wdrożona będzie to oznaczać koniec człowieka,koniec rozwoju,koniec życia.Dlatego należy dążyć do przebudzenia wszystkich ludzi na planecie,by jarzmo zostało zdjęte,winni wyeliminowani,a cały system całkowicie zmieniony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.