Korporacje skorumpowały państwa

W dzisiejszej Europie nie ma problemu konfliktów między narodami. Czy to z narodem niemieckim, rosyjskim, ukraińskim, francuskim, włoskim. Jest za to wspólny konflikt narodów europejskich z kosmopolitycznymi korporacjami, które są super – państwami, z anonimowym właścicielem, poza demokratyczną i prawną kontrolą.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [73.12 KB]

2 Komentarze

  1. Grzechem globalizacji jest korporacjonizm, który rozbija narodowość i prowadzi do totalitaryzmu fiskalnego oraz zniewolenia społecznego poprzez negatywne przenikanie do struktur podstawowej komórki społecznej jaką stanowi rodzina!

    Marek Leskiewicz

  2. Korporacje to instytucje zbrodnicze ich plany depopulacji daleko bardziej wyprzedzają plany zniewolenia i zniszczenia narodów niż plany III Rzeszy i komunizmu włącznie.Obecnie wdrażana technologia 5G PRZECHODZI WSZELKIE WYOBRAŻENIE BARBARZYŃSTWA .Jeśli ta technologia zostanie wdrożona będzie to oznaczać koniec człowieka,koniec rozwoju,koniec życia.Dlatego należy dążyć do przebudzenia wszystkich ludzi na planecie,by jarzmo zostało zdjęte,winni wyeliminowani,a cały system całkowicie zmieniony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*