Kompendium. Jak ochronić Polskę i obalić system?

Żeby nie marnować już czasu, wystarczy zacząć działać w jakimś temacie, organizować się z podobnymi ludźmi, nawiązywać kontakty – wtedy najszybciej zmienimy naszą sytuację! Wtedy inni będą widzieć, że to jest proste i nawet się nie spostrzeżemy, a TO się stanie! Ruch Ruchów Równoległych – to będzie lawina nie do powstrzymania, która ich zmiecie!

Propozycja rozwiązania ‘polskiego’ problemu

Agata Neblo

(zapisane w czerwcu 2018 roku,  ostatnio uaktualnione  24 września 2019)
Obszerne fragmenty
Dla każdego chcącego i zdolnego do widzenia rzeczywistości w (jeszcze) naszej Ojczyźnie jest już wiadomym, że sytuacja nabiera rozpędu – niestety nad przepaść! Jedynym WŁAŚCIWYM wyjściem dla Polski jest na początek jak najszybsze przemyślenie sposobów i szybka (od)budowa 2RP jako Państwa Równoległego (najlepiej z uznaniem i poparciem politycznym przynajmniej niektórych państw).
(2RP jest jedynym legalnym państwem, dlatego tylko jej przysługują wszystkie reparacje wojenne od agresorów.
)
Najpierw np. całkiem wirtualnego i może nawet w formie gry (nawet młodym mogłoby się spodobać :-)  i w odpowiednim momencie przejęcie bezkrwawo władzy w Polsce.
To nawet nie będzie przejęciem – tylko niezauważalną zamianą. Ponieważ sytuacja w tym równoległym Państwie będzie tak pozytywnie oceniana przez społeczeństwo, że nikt nie będzie chciał dłużej tkwić w tym dotychczasowym systemie.
Będzie to najłagodniejsza rewolucja w dziejach ludzkości!Wykorzystując ten sposób razem z sąsiednimi narodami stworzymy Wielkie Międzymorze, od M. Białego przez M.Tyrreńskie aż po M.Czarne.
I przy okazji rozwalimy – kolejną 1000-letnią – tym razem już IV Rzeszę.
Czyli tak zwaną “Unię Gejro-Pejską”!

 – Polacy się budzą i zaczynają myśleć ……

– Budujemy Razem Otwartą Społeczność Wolnych Ludzi  

https://youtu.be/RexjfaonO2A

  – Holokit-biznes i wykańczanie polskich firm ……

Zbudujemy własne  szkolnictwo, organizacje, urzędy, dokumenty, policja, sądy, media – radio i telewizja,

a przede wszystkim własny system finansowy (np. polski NAVI-coin)

suwerenny-pieniadz-wolnych-polakow  i  waluta-lokalna-w-praktyce-hit  – co stworzy również środki finansowe na nasze działania, jak również uwiarygodni 2RP w społeczeństwie! Wtedy polski NARÓD będzie korzystał w całości z tego co wypracuje! Nie będzie okradany przez MAFIĘ Państwową, Euro-Pejską, jak i Globalną!

– robią nas w konia:  francuska rewolucja w całej Europie? 

 

– chcą pozbawić Polaków majątku narodowego.

https://youtu.be/BPYjBaX_7Mk


-frankowa ubojnia, niezależność żywnościowa, waluta lokalna i krąg obfitości 

 
Dla młodych osób może być udział w tym przedsięwzięciu początkiem wielkiej kariery – do wyboru stoi ogromna ilość dziedzin, w żadnej nie będą panowały dotychczasowe prawa i zwyczaje! Z tego powodu mogą znaleźć tutaj też możliwość zaspokojenia swoich marzeń i aspiracji ludzie starsi, nie mający ochoty takiej szansy przepuścić!
( Doskonałym tego przykładem może być tworzenie w prywatnych, skromnych warunkach – między innymi –  polskiego kontrwywiadu!
Oprócz tego tworzony jest super program budowania naszej przyszłości – wysłuchaj do końca koniecznie!


Deklaracja Suwerena II RP – sposób uwolnienia się od SYSTEMU !!!

https://youtu.be/K2gWTsgnqTo

– Odrodzenie Suwerenów – USraelska Hucpa 447 dobra dla Polaków?

https://youtu.be/zdjzNdvAkbY

– wykańczamy SYSTEM!

Jak zaoszczędzić 100 miliardów złotych rocznie?

żeby zrozumieć, trzeba się paru rzeczy dowiedzieć!     

https://youtu.be/sYrVTbbNUsY

Dla Polaków za granicą stanie się Ojczyzna celem szybkiego powrotu – takich warunków nie znajdą nigdzie indziej! A ze sobą przywiozą przede wszystkim nabyte umiejętności i kontakty – nasza Polska nie tylko zyska ilościowo, ale i jakościowo! W zasadzie……….. darmo!  :-)

Do szerszego nagłośnienia moich 3 tekstów możesz i Ty się przyczynić – podaj, proszę, te linki dalej:
http://renata-derek.esy.es/sdf-4374-ih/tomi.php
    http://renata-derek.esy.es/sdf-4374-ih/proi.php     http://renata-derek.esy.es/sdf-4374-ih/odei.php
Proszę też te strony zapisać na dysku, nie ma żadnej pewności, że się tutaj dłużej utrzymają! Terror dopiero się rozkręca!!!

Żeby nie marnować już czasu, wystarczy zacząć działać w jakimś temacie, organizować się z podobnymi ludźmi, nawiązywać kontakty – wtedy najszybciej zmienimy naszą sytuację! Wtedy inni będą widzieć, że to jest proste i nawet się nie spostrzeżemy, a TO się stanie!
Ruch Ruchów Równoległych – to będzie lawina nie do powstrzymania, która ich zmiecie!

Im więcej takich ruchów będzie, tym bardziej niemożliwym się stanie ich  rozpracowywanie i rozbijanie – a to znaczy, że sukces zależy od każdego Polaka i Polki
! 
.

A kiedy każdy robi swoje – widzi wszystkie inne rezultaty jako przychodzące samoczynnie!
Na tym polega wyższość wspólnego działania – własny wysiłek jest niewspółmiernie mały!

Najważniejszym zadaniem do szybkiego rozwiązania jest opracowanie skutecznej procedury uniezależnienia się całkowicie każdego (chcącego) Polaka od obecnego SYSTEMu panującego w Polsce, jak również sposobu jego rozmontowania w oparciu o “prawo” i “konstytucję” obowiązujące w tym mafijnym “państwie”, “Prawo Morskie” i jedyną legalną i obowiązującą konstytucję z 1935 roku.
Do tego są potrzebni fachowcy (z tych różnych dziedzin prawa) z odpowiednią dozą determinacji, żeby optymalny plan opracować. Tylko takie konkretne działania są w stanie doprowadzić do samostanowienia Narodu Polskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=sa2V9S5iTbc  – wdrożenie konstytucji pojęciowej ponad konstytucją ustawową czyli ustawioną.

http://www.podstawodawca.pl/andrzej-tomasz-sobolewski.html

– Obnażanie Matrixa – ty jesteś ich końcem suwerenie

https://youtu.be/vyLV3r3-79M

 

Od zaraz trzeba tworzyć grupy hakerskie – będą najpierw inwigilowały, a później wpływały na decyzje i siały dywersję w “3rp s-ka z n.o.”. Powstanie również grupa do działań na arenie międzynarodowej, zwłaszcza wobec państw wrogich.
Do tego intensywnie trzeba rozwijać inteligentne algorytmy dla różnych dziedzin.

– NaviCoin – prawdziwa wspólnota Polaków!!!

 – Mamy alternatywę dla partiokracji!!! WŁADZA BEZPOŚREDNIA OBYWATELI!!! 16:30 min.

 
Zacznie się od rozumiejących teraz potrzebę WŁAŚCIWEGO działania – na nas spoczywa ten obowiązek, ale zaraz przyjdą do nas również inni, gdy tylko zobaczą, że to jest jedyne wyjście z tej absolutnie beznadziejnej sytuacji!
Trzeba też nawiązywać kontakty i współpracę z tymi wszystkimi, którzy działają w tematach nie związanych bezpośrednio z odzyskaniem wolności przez Polskę, ale mogą się przyczynić do sprawniejszego funkcjonowania 2RP.
 
Rafał Orłowski ze swoimi pomysłami byłby bardzo przydatny. Wspierać trzeba polskich rolników.
Poza tym własny handel, zwłaszcza towarami polskich rolników – również export!
 

– Świadomość Roju – Szansa dla Ludzkości


Jestem na etapie przygotowywania systemu wspomagającego finansowo wszystkie ruchy i organizacje działające w kierunku realizacji powyższych i poniższych celów. Na razie z własnych środków, kiedy już jednak dojdzie do tworzenia Fundacji Odzyskania Ojczyzny (nazwa robocza) całość będzie finansowana zyskami z transakcji giełdowych dokonywanych we współpracy z Armandem Deferre jak również z moich spekulacji (głównie) na złocie.


Fundacja ta w przyszłości przekształci się i będzie narzędziem do wpływania na finanse i gospodarki wrogich nam państw, bez kupowania za horrendalne ceny złomu do “wygrywania” wojen i bez ofiar w ludziach!
Przede wszystkim trzeba stworzyć portal, gdzie można będzie wszystkie pomysły lokować i je rozpatrywać.
Bardzo dobrym pomysłem w tym kierunku jest:
www.prosdd.pl/ – “Budujemy SDD. Tu nie będzie wyborów ludzi do władz nad Sobą”
https://swiatbezprezesa.blogspot.com/2017/11/blockchain.html?spref=fb – Blockchain eDemokrator lokalny i sieciowy
https://swiatbezprezesa.blogspot.com/2017/11/oj-co-to-bedzie.html – Jak to? Bez prezesa?! Bez lidera? Anarchia!
http://www.deliberarchia.org/ – Dlaczego „Deliberarchia”?

– Sieć deliberarchiczna

– System Deliberacyjno-Decyzyjny

https://www.facebook.com/Inicjatywa-Demokracji-Oddolnej-Indeo-608691472867554/ – Inicjatywa Demokracji Oddolnej – Indeo
https://socjologiakrytyczna.wordpress.com/…/eko-minarchizm…/ – rząd minimalny, ograniczony do wąskiego zakresu obowiązków
 
Oczywiście, musimy znaleźć sposób na wyłuskanie robactwa, które będzie próbowało się między nami zagnieździć! Tutaj dobry sposób na wiele problemów:

https://innemedium.pl/wiadomosc/rzeczpospolita-mafijna-czesc-iv-skuteczny-sposob-na-bandytyzm – wykrywacz kłamstw ze sztuczną inteligencją – JAK DYKTATURĘ PRAWDY WCIELIĆ W ŻYCIE?

Trzeba prowadzić już teraz rejestr wszystkich odpowiedzialnych – do zwykłych urzędników włącznie – dane będą potrzebne do rozliczenia  i konfiskaty zagrabionego mienia i pokrycia (poczynionych i wymuszonych na innych) strat oraz dobrania odpowiedniej długości kar do odpracowania w kamieniołomach!
Dotyczy to również w najwyższym stopniu polityków, sędziów, prokuratorów, lekarzy, policję i wojsko – ich odpowiedzialność jest największa!
Gdyby komuś się to wydało zbyt radykalne, niech obejrzy to w całości!:
https://www.youtube.com/watch?v=HoB8n1qD4UI
https://www.odkrywamyzakryte.com/aborcja-ludzkie-plody/  Ale nie łudźcie się ci, którzy akurat w tych procederach nie braliście udziału – zostaniecie rozliczeni z każdego innego draństwa też!

https://youtu.be/CJMWUeSzwKg

Konieczne jest rejestrowanie tych wszystkich setek tysięcy żydów wyjudzających  i otrzymujących bez problemów i za darmo polskie paszporty. Gromadzenie danych na temat ich lokalizacji w Polsce i wszystkich powiązań, również z pomagającymi w tym przestępstwie.  

“Jeszcze Polska nie tylko nie zginęła, ale wkrótce odżyje!”
 
 – podróż w głąb prawdziwej Polski
A na razie może kogoś zainteresuje bardzo ważny problem: “ILE Z WYPŁATY, EMERYTURY LUB RENTY ZABIERA NAM PAŃSTWO?” – bo system podatkowy funkcjonuje tak NAPRAWDĘ całkiem inaczej, niż to się do wierzenia podaje!
 
Na tej stronie:  pieniadze-podatki/podatki.html  jest link do darmowego ebooka, który pomoże zrozumieć, kto i dlaczego płaci najwyższe, 90%-we podatki.
I kłamstwo, że istnieje coś takiego, jak kwota wolna od podatku! (wszystko b. krótko – na jednej stronie)  
Polecam dobrze się krzesła trzymać! (przy czytaniu) :-)
 
Henry Ford (producent samochodów w USA) dawno temu powiedział: „Dobrze, że ludzie nie rozumieją systemu finansowego i bankowego (od siebie dodam, że i podatkowego). Gdyby to TERAZ zrozumieli, mielibyśmy rewolucję najpóźniej jutro rano.“ :-)

SYSTEM FINANSOWY – kto kreuje pieniądz ten ma władzę!

PIENIĄDZ RZĄDZI ŚWIATEM 

Bardzo ważny dla Polski i Polaków tekst (proszę przeczytać do końca – prezent w środku!):
.
.
Jeżeli uznasz to za ważne, podaj dalej: – ostrzeżenie 
Jeżeli masz jakieś uwagi lub pytania, możesz nawiązać ze mną kontakt (dopisując komentarz w odpowiednim temacie/poście) na https://polfejs.pl/portal/AgataNeblo
polfejs.pl
 –  polski fejs bez cenzury!

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*