Ostatni rozbior Polski. Społeczna akcja inwentaryzacji złóż.

Bezczelna grabież naszych bogactw naturalnych, naszej ziemi, wód pitnych, wód leczniczych, degradacja lasów, trucie wód powierzchniowych, nieodwracalne zniszczenie gleb, zawłaszczenie gruntów dotychczasowych właścicieli. Po raz kolejny jest to napaść na nasz majątek, naszą suwerenność na nasze prawa i wolności. Zagrożony jest każdy z nas, zagrożona jest Polska. Musimy się zmobilizować i nie dopuścić do tego. Odzyskajmy nasze państwo jako wspólnotę. Korporacje rządzące Polską nie są rządem Polaków.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [73.01 KB]

WNIOSEK

do Ministra Klimatu i Środowiska

o nieodpłatne udostępnienie informacji geologicznej

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [35.07 KB]

3 Komentarze

  1. Bezczelność aktualnych rządowych ludobójców ponad wszelką miarę. Działanie przeciw narodowi i ojczyźnie podlega najostrzejszym karom. Próbują sprzedać Polskę, złoża geologiczne, by za te judaszowe zł uciec z kraju gdy nadejdzie rozliczenie. Bo musi nadejść za ludobójstwo i za c.d. podobnych działań antynarodowych w zmianach prawa geologicznego. Jednak zmiany w prawie geologicznym są za mało nagłaśniane. Proszę o tym jak najwięcej w RWL za pośrednictwem KRK, której oboje Państwo jesteście wybrani. Choćby o wskazanie każdemu, lub głośno, nn. adresu strony z wyjaśnieniem dlaczego konieczne wysłuchanie powyższej rozmowy. Serdecznie pozdrawiam, członek RWL (Ruch Wolnych Ludzi), który jest i będzie w tym społeczeństwie ale ostatnio mniej się przygląda.
    P.S. Jeżeli już podjęto takie działania to “cudnie”. Wiedza jest potęgą i pozwala więcej rozumieć, także widzieć: złodziei, oszustów, morderców/ludobójców sejmowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*