Husar. Symbol: HSR. Waluta Wolnych Ludzi. PLN/HSR 1:1 (wersja robocza)

Zwołujemy pospolite ruszenie na rzecz odzyskania niepodległości finansowej, wolności i swobody tworzenia oraz wolnej wymiany dóbr i usług! 11 listopada 2021, w rocznicę odzyskania niepodległości państwowej, wyemitowaliśmy husara, walutę Wolnej Polski i Wolnego Polaka.

Zeskanuj telefonem środkowy QR kod z rewersu banknotu lub przepisz adres strony i wklej w przeglądarkę. Wjedziesz na stronę www.swapcoin.today. Kliknij w hamburgera w prawym górnym rogu i zarejestruj się. Pamiętaj by weryfikacja była pełna i słowo verified pod twoim nazwiskiem świeciło się na zielono.

Pierwszy QR kod prowadzi to portfela na telefonie komórkowym dla transakcji peer to peer, po integracji z kantorem. Przewidywana data integracji to 01.01.2022

W razie problemów skontaktuj się z pomocą: support@swapcoin.today. Do 01.01.2022 tylko w języku angielskim.

Emisja startowa husara na dzień 11 listopada 2021 wynosi 100 milionów husarów. Patrz tutaj:

https://bscscan.com/token/0x122b98d8d2444ee37923f6c1ea2ba82bca5215ce

Tu jest adres kontraktu husara:

0x122b98d8d2444ee37923f6c1ea2ba82bca5215ce

Kontrakt stworzony jest na blockchainie „Binance Smart Chain” [BSC]

Portfel do przechowywania husarów należy założyć na definance.app. Strona może poprosić o zainstalowanie rozszerzenia przeglądarki – MetaMask, służącego do interakcji z blockchainem. Więcej o MetaMask możemy dowiedzieć się ze strony lub Wikipedii (niestety jeszcze tylko po angielsku).

Kantor wymiany obsługujący husary znajduje się pod adresem https://swapcoin.today Turównież musimy się zarejestrować, a co więcej – potwierdzić swoje dane za pomocą ID (dowód osobisty, paszport itp.) aby otrzymać należne nam 5000 HSR.

Dystrybucja.

Docelowo 5000 husarów będzie przyznawane każdemu Polakowi po zarejestrowaniu się i przejęciu weryfikacji w systemie swapcoin.today. Może to potrwać od kilku do kilkunastu godzin. Prosimy o cierpliwość.

www.swapcoin.today

Transakcje.

Transakcje oraz przelewy husarem pomiędzy użytkownikami na stronie swapcoin.today będą bezpłatne.

Dekalog Smart Kontraktu Husar

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Czym jest husar?

Preambuła

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Prezentacja

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Czym jest NaviCoin?

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

 

Komunikat z dnia 24 marca 2021 roku

 

Instrukcja odzyskania portfela NaviCoin dla Inwestorów,

którzy nabyli NaviCoina na stronie

www.tokenizer.io

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

14 Responses to Husar. Symbol: HSR. Waluta Wolnych Ludzi. PLN/HSR 1:1 (wersja robocza)

 1. Mazak pisze:

  Pięknie, że się tworzą takie inicjatywy, tylko kto to zdecydował , że na Blockchain Binance jest docelowy token?
  Czy są plany przejścia na własny Blockchain?

 2. Michał pisze:

  Witam, wspaniałe wieści.
  Jaka jest dalsza procedura po zarejestrowaniu się na http://www.swapcoin.today? Na liście dostępnych kryptowalut nie ma ani Husara ani NaviCoina.
  Dziękuję za informację i ogrom włożonej pracy.

 3. Marek Kulczycki pisze:

  @Michał
  Należy dokonać weryfikacji konta podając swoje dane i przesyłając zdjęcie dokumentu (dow. os., paszport itp.).
  Jest to niezbędne do potwierdzenia polskiego obywatelstwa.
  Niebawem opublikujemy dokładną instrukcję i odpowiedzi na często zadawane pytania.
  Pozdrawiamy serdecznie.

 4. Marek Kulczycki pisze:

  @Mazak
  Propozycja rozwiązań technicznych wyszła od twórców Definance Rebellion, z którymi współpracujemy i została zaakceptowana przez Zarząd NISS.
  Zastosowanie blockchain Binance pozwoliło na dość szybkie wystartowanie z funkcjonującym tokenem, a dalsze losy projektu będą zależeć od decyzji społeczności użytkowników.

 5. And X pisze:

  Zarejstrowalem sie na http://www.swapcoin.today. Utworzylem portfel
  Co nalezy zrobic dalej aby uzyskac podana kwote Husarow?
  Bedzie przyznawana automatyczne po weryfikacji konta?
  Przydalby sie film pokazujacy etapy rejstracji utworzenia
  portfela weryfikacji, przyznawania Husarow,
  jak robic tranzakcje Husarami zrozumialy dla kazdego
  Polaka.

  • Marek Kulczycki pisze:

   Tak, konto powinno zostać uznane husarami automatycznie, po weryfikacji.
   Proszę kliknąć w „Get verified” i przejść przez kolejne kroki procedury. Jest to niezbędne do potwierdzenia polskiego obywatelstwa.
   Będę wdzięczny za informację, czy się to udało ponieważ sam mam z tym kłopot – kilka razy nie udało mi się zrobić zdjęcia dowodu osobistego (przeglądarka nie wykrywała kamery), a potem zamiast opcji dostarczenia zdjęcia dokumentu zaczęła pojawiać się pusta ramka na stronie formularza weryfikacji. Nie jestem pewien, czy to problem po mojej stronie, czy na serwerze swapcoin.today.

   Film z instrukcją jest w trakcie przygotowywania.

   Pozdrawiam

 6. Natix pisze:

  Procedura jest niejasna. Nie wszyscy znają angielski i posługują się biegle na rynku krypto. Bardzo prosimy o manual krok po kroku, żeby to ogarnąć. Będziemy cierpliwie czekać. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję efektów ciężkiej pracy.

  • Marek Kulczycki pisze:

   @Natix. Dziękujemy za zrozumienie.

   Sytuacja wygląda tak:
   Narzędzia informatyczne obsługujące Husara są jeszcze intensywnie rozwijane i to, co widzimy w tej chwili jest jeszcze dość dalekie od tego, co chcemy uzyskać:
   Proces rejestracji ma być intuicyjny i w języku polskim (opcjonalnie – w angielskim i ew. innych).
   Wszystkie interfejsy i funkcjonalności mają być tak skonstruowane, aby było jasne co w danym miejscu możemy zrobić i jaki będzie dokładnie tego skutek, jak i gdzie możemy wykonać operacje, o które nam chodzi.
   Zdecydowaliśmy się na upublicznienie aktualnego stanu rozwoju platformy i projektu Husara z dwóch powodów:
   – Symbolicznego: Husar wystartował 11 listopada 2021 r. i choć na razie porusza się stępa i dozbraja, to niebawem pogalopuje w pełnym rynsztunku :)
   – Związanego z optymalizacją organizacji projektu: Liczymy na Państwa udział w wyłapywaniu niedociągnięć oraz proponowaniu ulepszeń. Pozwoli to na przyśpieszenie dojścia do zadowalającego stanu otoczenia technicznego projektu. Testowanie jest często niedocenianą, a niezwykle pracochłonną częścią projektów tworzenia, uruchamiania i integrowania aplikacji.

   Bardzo liczymy na Państwa cierpliwość ale i entuzjazm. Będziemy z uwagą wsłuchiwać się w głosy krytyczne oraz kreatywne pomysły i jak najszybciej rozwijać platformę w kierunku stabilności, wygody i przejrzystości.

   Pracujemy nad uruchomieniem na dniach telefonicznego hot-line, gdzie będzie można w szybki i wygodny sposób uzyskać pomoc, zgłosić problemy i poznać aktualny stan prac i ich planowany harmonogram.

   Pozdrawiam serdecznie.

 7. Kuba pisze:

  Mi udało się zweryfikować konto a zdjęcie zrobiłem przez tą rekomendowaną przez swapcoin.today aplikację iDenfy.
  Status mojej weryfikacji to „Your data is being processed.” Już tak jest od piątku. Dziś wysłałem maila na support. Jak coś się zmieni to napiszę tutaj.

  • Marek Kulczycki pisze:

   Mieliśmy wczoraj telekonferencję z przedstawicielem Definance/Swapcoin.today. Są świadomi problemów i pracują nad rozwiązaniem. Na pewno każdy, kto założy i zweryfikuje konto na swapcoin.today otrzyma swoje Husary. Niestety na razie – z opóźnieniem, za które przepraszamy.

   Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

 8. Sławomir pisze:

  Dzień Dobry, Ciekawa inicjatywa. Czuję jednak opór aby przesyłać swoje dane w tym zdjęcie dowodu do OMARA Payment Service Provider w Zjednoczonych Emiratach Arabskich do podmiotu o którym w necie nie widzę żadnego info. Czy faktycznie to musi być zorganizowane w taki sposób ?

 9. Tarcza pisze:

  Witam
  Stworzyłem konto na definance.app i https://swapcoin.today oraz potwierdziłem swoje dane za pomocą ID.
  Patrze nie mam tych 5000 HSR .
  Co ja źle zrobiłem ?
  Czy trzeba płacić za używanie konta https://swapcoin.today bo jak wchodzę na wallets ( portfel )wyskakuje takie okienko .
  przetłumaczone na polski

  Szanowny Użytkowniku!

  Zgodnie z przepisami prawa, przysługuje Ci ustawowe prawo do odstąpienia od umowy, której przedmiotem jest świadczenie usługi wirtualnego portfela. Po upływie 14-dniowego terminu na odstąpienie od umowy, świadczenie usługi wirtualnego portfela zostanie rozpoczęte.

  Mają Państwo również prawo do żądania wcześniejszego rozpoczęcia świadczenia usługi wirtualnego portfela. Jeśli zdecydują się Państwo na ten krok, stracą Państwo prawo do odstąpienia od umowy.
  Rozpoczynam korzystanie z wirtualnego portfela natychmiast i rozumiem, że nie będę mógł wycofać się z umów dotyczących usługi wirtualnego portfela.
  Zacznę korzystać z wirtualnego portfela po 14 dniach.

  To tak brzmi że trzeba płacić mam racje ?

 10. Kuba pisze:

  Husary właśnie pojawiły się na moim zweryfikowanym koncie.

 11. Jakub pisze:

  Bardzo się cieszę na tę inicjatywę i sam chciałem mieć jakiś wkład w rozrost społeczności Husara. Zrobiłem i udostępniam wszystkim portal husariat.pl, gdzie chętni członkowie społeczności Husara, już teraz mogą informować innych jaki wkład potrafiliby do tej społeczności wnieść.
  Przewiduję, że chętnych będzie na początku mało, więc mój serwis ma zaspokoić dwie potrzeby:
  1. Znajdywanie osób najbliżej nas, które już są chętne na wymianę usług czy przedmiotów za HSR
  2. Pokazanie wszystkim osobom jakie nie są jeszcze w społeczności (i może przypadkowo trafili do serwisu), co ta społeczność ma do zaoferowania za Husary i czy warto do niej przystąpić.

  Mam nadzieję, że z wypuszczeniem Husara nie będzie problemów, a Husariat trochę przyspieszy ten proces. Na tę chwilę są 4 kategorie i starałem się, żeby było to zgodne z zasadami projektu, ale to jest kwestia dyskusyjna
  – Produkty spożywcze
  – Rzeczy
  – Udostępnianie
  – Usługi

  Na stronie w stopce jest formularz kontaktowy, wiec można poinformowaćc mnie o problemach, albo poddać jakieś sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *