Globalni szaleńcy! Prowokacja warszawska.

Do naszej redakcji przesłano komunikat. Uznając go za bardzo ważny publikujemy go na naszej stronie. Poniżej krótki nasz komentarz.

Nasz komentarz:

Po wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego na odchodach 12 rocznicy katastrofy smoleńskiej 10.04.2022, już wiadomo, że winą za tę katastrofę zostanie obarczona Rosja (Putin). W związku z tym, że w katastrofie zginęli generałowie NATO, władze warszawskie będą domagały się interwencji NATO w obecnym konflikcie i będą podżegały do III wojny światowej. Prowokacja już została zainicjowana.

NISS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Responses to Globalni szaleńcy! Prowokacja warszawska.

  1. rewfaf pisze:

    po co komu ruskie?

  2. Tymoteusz pisze:

    rosyjska „Służba Wywiadu Zagranicznego poinformowała o planach Stanów Zjednoczonych i Polski dotyczących przejęcia kontroli przez Warszawę nad częścią Ukrainy”.
    źródło, to agencja prasowa tass.ru https://tass.ru/politika/14504823 Teraz już wiadomo, dlaczego od 1 maja Wojsko Polskie będzie intensywnie przemieszczać się po kraju. Pytanie brzmi – kiedy? Skoro wywiad rosyjski już wie, to plany muszą być zaawansowane. Jeśli wtedy Putin nie zareaguje „adekwatnie”, to dla mnie oczywiste jest, że to ustawka. A kogo? Szukajcie, a znajdziecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *