Eksperci

Naszym celem jest budowa profesjonalnych zespołów analityczno-projektowo-badawczych w celu przygotowania programów, strategii czy projektów i ich późniejszego wdrażania. Uaktywnienie jak największej rzeszy ludzi myślących, kreatywnych, o umysłach analitycznych, pro państwowców, rozumiejących problemy przedsiębiorców oraz zachęcenie ich do udziału w pracach Instytutu.

Celem serwisu jest: edukacja, doradztwo, konsulting ( odpłatny i nieodpłatny), zachęcanie do pobrania materiałów (odpłatnie i nieodpłatnie), promocja idei, programów i projektów, wizji, strategii.

Działalność i praca w Instytucie ma stanowić naturalny rezerwuar kadr zarówno dla działalności naukowej, gospodarczej jak i doradczej w obszarze organizacji społecznych, politycznych, w tym samorządowych i rządowych. Instytut będzie propagował idee pro państwowe, kultywował szacunek Obywatela do Państwa i Państwa do Obywatela. Doradzać będzie przedsiębiorcom, aby odnieśli jak największy sukces w swojej branży.

Ma także dać szanse na wyszukanie tych piszących i analizujących dla siebie, ” do szuflady „. Ma umożliwiać promocję przez niezależne media, ludzi, koncepcji i myśli. Promocję młodych. Ma inspirować i wspierać merytorycznie przyszłych polityków.

Przyświecać będzie nam hasło: Sukces Polski to Twój sukces, Twój sukces to sukces Polski,

Wszystkich tych, którzy identyfikują się z tymi wartościami i celami oraz posiadają umiejętności pomagające osiągnąć te cele, zapraszamy do współpracy.

Tabela Wynagrodzenia Ekspertów 30[3947011]

FORMULARZ EKSPERTA


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

2,075 total views, 2 views today

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *