Dlaczego postulaty 3,4 i 5 ?

Bezprawne generowanie nieistniejących długów przez firmy windykacyjne, na co łapią się miliony Polaków, nie odbywa się bez powodu. Pieniądze te idą na inwestycje w politykę. Powyżej opisane procedery, były jedną z przyczyn sformułowania 14 publicznych  postulatów, skierowanych do Rządu RP, Sejmu i Senatu RP,  z czego postulaty 3,4 i 5 dotyczą opisanej tu problematyki. NISS.

1 Komentarz

  1. Proceder tworzenia długów bije tylko w osoby najmniej wykształcone. Wygląda to tak:
    Jakaś firma ( telekomunikacyjna, finansowa, etc) wystawia fakturę za wyimaginowaną usługę. Upowszechnia i buduje korespondencję z potencjalnym dłużnikiem. Potem wzywa go do zapłaty łącznie z odsetkami. Jeżeli zapłata nie następuje to otwierany jest przewód sądowy i po chwili powstaje przed sądowy nakaz zapłaty. Zwykły człowiek widząc nakaz zapłaty wysłany przez sąd płaci bez zastanowienia i analizy tego dokumentu. Zwykły człowiek na zbiera dowodów na to, że umowa ustała i że nie jest nic winien.
    Wygrałem już dwie takie sprawy, ale tylko dzięki temu, że na tym się znam. Wszyscy moi znajomi i rodzina korzystają teraz z moich porad. Często niestety po czasie.
    W polskich kancelariach windykacyjnych zatrudnia się młodych prawników, którzy nie mają szansy na pracę gdzie indziej i tam Ci młodzi ludzie są deprawowani. Kiedyś napisałem takiej kancelarii, że żal mi ich pracowników. Do dzisiaj prześladują mnie telefonami. Trochę jeszcze pozapisuję tych numerów i podam ich do sądu o stalking, ale to tylko ja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*