Dla winowajców dożywotnie więzienia i konfiskata majątków

Celowe zamknięcie kopalni “Krupiński” po to by ją sprzedać zagranicznemu inwestorowi, to jawna i bezpardonowa próba kradzieży majątku skarbu państwa (majątku Polaków) rzędu kilkunastu miliardów złotych w okresie następnych 12 lat tj. w okresie do roku 2030, do którego kopalnia miała koncesje.

Solidarność reprezentowana głównie przez Pana Dominika Kolorza i Mieczysława Kościuka wraz z ministrami energii Krzysztofem Tchórzewskim i Grzegorzem Tobiszowskim w majestacie unijnego i “pisowskiego” prawa wyprowadza bardzo łatwy do wypracowania nasz kapitał dla innych narodowości!.

Ta ewentualna zbrodnia gospodarcza nikomu, kto przyłoży do niej rękę nie może ujść na sucho. Surowe ukaranie winnych musi być naszą obywatelską powinnością i przestrogą przed zakusami kolejnych ministrów (obecni będą wymienieni aby rozkładać odpowiedzialność na wiele osób i etapów), którzy wkrótce będą powołani by kontynuować to dzieło zniszczenia, którego celem jest notoryczne i coraz bardziej zuchwałe ograbienia Polaków z rodowych klejnotów, jakimi są nasze zasoby naturalne.

Kopalnia jak najbardziej powinna być ponownie uruchomiona ale tylko gdy inwestorem będzie skarb państwa lub uwłaszczone na zasobach kopalni “Krupiński” – polskie społeczeństwo.

Szczęść Boże dla górników a dożywotnie więzienia i konfiskatę majątkówdla bezkarnych jak dotychczas winowajców – jeśli zaplanowany przez nich scenariusz będzie kontynuowany.

Z najwyższą odpowiedzialnością za słowa 
Krzysztof Tytko

PS.
Jeśli zarzuty pod adresem wymienionych “Panów” są nieprawdziwe, to czekam na pozew sądowy oskarżonych przeze mnie osób. Brak pozwu to milczące przyznanie się do winy i podstawa do powołania Obywatelskiej Komisji Śledczej, która unaoczni społeczeństwu skalę i mechanizmy działania odpowiedzialnych za kluczowy sektor polskiej gospodarki a więc za standard życia Polaków na wiele następnych pokoleń – taka jest waga sprawy związana z najbardziej perspektywiczną kopalnią polskiego górnictwa jaką jest KWK “Krupiński”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*