Chory system tworzy chore “elity”. Bierzemy sprawy w swoje ręce. 1Polska

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że nasze państwo wymaga gruntownej przebudowy z państwa teoretycznego, skorumpowanego, zarządzanego przez anty polskie grupy interesów, na PAŃSTWO POLSKIE gdzie rządy nie są najemnikami obcych korporacji i nie realizują obcych interesów. Obecny system jest nieuleczalnie chory i trzeba go jak najszybciej zmienić. To dla nas Polaków stan wyższej konieczności.

4 Komentarze

 1. To szerokie środowisko antysystemowe to wielka szansa ale… Jest bardzo mało czasu. Potrzebna jest pomysłowa akcja informacyjna. Jeżeli jest nas kilka tysięcy świadomych w Polsc, jeśli obkeimy swój samochód chwytliwym haslem, zobaczy to dziennie kilka milionów ludzi. Żeby nasz przekaz rozlał się po kraju na czas, trzeba już zacząć. Pozdrawiam, popieram, robicie fantastyczna robotę.

 2. Wspieram i aktywnie promuję ruchy wolnościowe i edukacyjne z 1polska.pl od lat.
  Obserwuję i Was – popieram również.
  Wracając do wspólnej misji by promować to co nas łączy a dzieli – mam WAŻNĄ uwagę:
  By projekt dotarł do szerszego grona osób musi być pozytywny i nie konfliktowy,
  sami o tym mówicie że większość społeczeństwa jest zmanipulowana i nie widzi wielu spraw, nie rozumie gdyż proces pełnego obudzenia wymaga dużo czasu i wertowania samodzielnego źródeł…
  A co ludziom tak na szybko doskwiera i są w stanie ogarnąć??
  – politycy kradną i ja mam mniej/gorzej (więc: niższe podatki, odpowiedzialność urzędnicza, likwidacja senatu, 1mandatowe okręgi wyborcze, obligatoryjne referenda, prostsze prawo) i to jest względnie proste dla 70% społeczeństwa do przyjęcia (nie licząc korowego narybku POPisu, kod itp.) i tylko tym pozytywnym nie drażniącym emocjonalnie innych kwestii wnioskiem mamy realne szanse na powodzenie.
  Dlatego wasze wstawki o WOŚP są dla 80% normalnych osób skreślające cały projekt natychmiast!!!!
  Nie ważne jaka jest prawda – ważne jest jaka jest świadomość ludzi!
  Znam wiele bardzo etycznych, dobrych miłych i przedsiębiorczych ludzi – pracują społecznie chcą czegoś więcej dla Kraju – prawdziwi patrioci…
  Ale nie siedzą godzinami w necie i nie wertują tysięcy stron by samemu sprawdzić np. WOSP – dlatego maja pozytywne odruchy serca i wspierają tą akcję jak i ja.
  Ja jestem 0,01% populacji który narażając swoje życie prywatne/rodzinę/finanse poświęca czas na analizę i sprawdzanie pewnych spraw dlatego mam wiedze o faktycznym stanie gospodarki, układach rządzących wszystkim na Świecie, finansach, zdrowiu, itp.
  Zanim Jurek Zięba o pewnych sprawach zaczął mówić, pisać miałem już dostęp do tej wiedzy, zanim Ator na YT Wideoprezentacje porusza w znakomity sposób pewne tematy (bardzo polecam ten obiektywny kanał) również wiedzieliśmy w wąskim gronie o manipulacjach społecznych itp.
  Jestem od początku również z Konradem Danielem i jego kanałem PodziemnaTV i ta wizja 1Polska.pl dla mnie ma największe szanse powodzenia gdy skupimy się na tym co nas łączy i pominiemy drażliwe tematy na później gdy już ruszymy, gdy będziemy mieli więcej wpływu na media bo jedynie wówczas można delikatnie budzić społeczeństwo z letargu – bo próba drastycznych ruchów i kwestionowania spowoduje globalny sprzeciw i w bardzo prosto tradycyjne partie wytną z tego nagrania wątek o WOŚP – puszczą w POPis TVN, TVP, Polsacie i pozamiatane nie ma tej inicjatywy!!!!!!!!!!
  Nie ważne że 90% całej wypowiedzi jest merytoryczna – pozytywna, logiczna i budująca skoro społeczeństwo nie jest na to gotowe i na 100000% w mediach z którego korzysta 80% społeczeństwa o tym się nie dowiedzą!!!!
  Tak samo nie możemy skrajnie ukazywać wątków religijnych (bo znam osobiście osoby bardzo dobre, inteligentne, pomocne, elokwentne które są lepsze uczciwsze niż 99% katolików chodzących do kościoła – gdzie bylibyśmy dumni mając tak wartościowe osoby w swoich szeregach – ale strasznie skrzywdzone przez kościół(Rydzyka i jego wyznawców)i każdy taki wątek w każdej inicjatywie od razu odrzucają…)
  Niestety nie ma co się obrażać – taki jest obecny medialny świat – trzeba użyć jego narzędzi łatwych prostych i przyjemnych dla mas czyli skupić się TYLKO na tym co nas POZYTYWNIE łączy i nie ruszać kwestii drażliwych dla większości nie wyedukowanego społeczeństwa które po prostu ma już dość i nie chce mu się myśleć czasami – ja to doskonale rozumiem – Wy sadze również :-)
  Więc przygryźmy trochę swoje języki, ambicje osobiste – skupmy się na WSPÓLNYM DOBRYM celu by krok po kroku zdobywać elementy układanki by w organiczny sposób docierać do środków przekazu i po mały otwierać oczy ludziom by mogli poznać nasza WSPANIAŁĄ WIELKĄ POLSKĘ :-)
  1polska.pl/Grudziądz
  https://drive.google.com/open?id=1YiNItGWz2gpeL6h4_sMZAU4VR0FFfrTu
  Proszę usunąć ten cały wpis 25.01.2019r

  • “Dlatego wasze wstawki o WOŚP są dla 80% normalnych osób skreślające cały projekt natychmiast!!!!
   Nie ważne jaka jest prawda – ważne jest jaka jest świadomość ludzi!”

   Szanowny Panie,
   Dziękujemy za komentarz i wyrażoną tam troskę o nas. Musimy jednak zareagować choćby wobec wyżej przytoczonym stwierdzeniom.
   Otóż my chcemy ten system zmienić a nie go pudrować. Chcemy ludzi edukować a nie się im podlizywać, by nie urazić ich fałszywej, wykreowanej przez obecny system świadomości. I najważniejsze. WAŻNA I NAJWAŻNIEJSZA JEST PRAWDA a nie obecna świadomość ludzi. Nasze zadanie to edukować i zmieniać fałszywą świadomość. Cechą obecnego systemu, którą trzeba zrozumieć, jest to, że pod pretekstem np. działań charytatywnych przemyca ogromne zło. To tak jak z przemytnikami narkotyków, którzy finansują transport pomocy charytatywnej do jakiegoś kraju ale ich głównym celem jest przemycić narkotyki, które czynią mego zło.Podobnie jest w przypadku WOŚP. Tam przemycana jest ideologia “róbta co chceta”, żebracze kwestowanie, ideologia gender. Ktoś niedawno trafnie powiedział, że zabójce Adamowicza wychowała ideologia “róbta co chceta” czyli sam Owsiak. Wracając do WOŚP. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że służba zdrowia nie potrzebuje pieniędzy, bo ma ich za dużo. Służba zdrowia potrzebuje pozbyć się pasożytów, które ją obsiadły jak NFZ i biurokracja oraz wadliwy paradygmat funkcjonowania służby zdrowia oparty na leczeniu objawowym a nie przyczynowym i profilaktyce. Zmiana tego stanu rzeczy przyniesie służbie zdrowia korzyści i pieniądze a nie coroczna ściepa Owsiaka, która jest kolejnym parapodatkiem.
   Szanowny Panie, tu walka idzie o prawdę i świadomość bez nich nigdy nie odzyskamy prawdziwej wolności.

 3. Popieram, super inicjatywa. Kupie auto i go okleję i bd nim jeździć wszędzie, żeby tylko wyleczyć nasz świat z tego raka jakim jest system. Ale jakieś konkrety, co i jak, kiedy, co robimy!! Nie wiem, przykładowo: w przyszłego sylwestra robimy strajk we wszystkich większych miastach a do tego czasu kampania powinna być reklamowana na lewo i prawo. Haslo, krótkie postulaty, konkrety, trzeba ich zajebać własną bronią. Chociaż i tak podejrzewam, że i tak ludzie nie myślący nie zaczną myśleć i będzie to po prostu na zasadzie kontr polityki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*