Bestia – Cywilizacja nad przepaścią!

Motto: Zapewniamy, że wbrew kłamstwom szerzonym w waszych krajach, jesteśmy autentyczną, wielomilionową organizacją, powstałą w wyniku obywatelskich protestów. Naszym celem jest walka o poprawę bytu wszystkich ludzi na świecie. Popieramy tych z Was, którzy zdecydowali się wejść na trudną drogę walki o wolność.

POSŁANIE

„My, wolni Polacy, zebrani w Gdańsku na I Zjeździe Delegatów Niezależnych Organizacji Wzburzonych Obecną Sytuacją, przesyłamy obywatelom Wolnych Narodów Europy, Ameryki Północnej, także wszystkich narodów Ameryki Południowej, pozdrowienia i wyrazy poparcia.

Jako pierwszy, niezależny związek obywateli w naszej historii, głęboko czujemy wspólnotę naszych losów. Zapewniamy, że wbrew kłamstwom szerzonym w waszych krajach, jesteśmy autentyczną, wielomilionową organizacją, powstałą w wyniku obywatelskich protestów. Naszym celem jest walka o poprawę bytu wszystkich ludzi na świecie. Popieramy tych z was, którzy zdecydowali się wejść na trudną drogę walki o wolność. Wierzymy, że już niedługo Wasi i nasi przedstawiciele będą mogli się spotkać, celem wymiany doświadczeń.”

Zjazd Delegatów Niezależnych Organizacji Wzburzonych Obecną Sytuacją

Gdańsk, dnia 11.11.2020

***

O czym jest książka pt. Bestia wydana przez NISS?

Fragment z Posłowia:

Przede wszystkim odsłania paskudny pysk czegoś, co nazywamy „Bestią”. I co jest istotą działalności osobników patologicznych, kontynuowaną przez wieki. Ludzi zdeformowanych, mających zaledwie jeden cel: przekształcić wolne narody w owadzie kolektywy. Zamienić świat w gigantyczny obóz koncentracyjny. A zatem – zawrócić świat z drogi, na którą wstąpił dwa tysiące lat temu.

Książka wprowadza nas do rozpoznania sytuacji, w jakiej realnie się znaleźliśmy. Służy do zdemaskowania Bestii i pokazania jej światu. „Zdemaskowania” – słowo to trafia w sedno w erze powszechnego obowiązku noszenia masek.

(…) Autorowi udało się, w październiku 2020, zgromadzić wokół książki – nie wydanej jeszcze i nieznanej – wielu ludzi: konsultantów naukowych, ekspertów Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych, kilka platform informacyjnych. Co zamieni się w zaczyn krystalizacji – regionalnych, narodowych, na koniec globalnych. W tym więzi transatlantyckich, przywracających sprawom właściwy porządek. Niech tak się stanie!

 

Książka została skierowana do korekty i druku w dniu 23.10.2020. Wkrótce podamy link do strony www na której można będzie ją  zamówić.

 

11 Komentarze

 1. Prosze podac link z ktorego mozna zamowic ksiake *Bestia- civilizacja nad przepascia. Link do zamawiania rwhiez z zagranicy (USA)i rowniez jesli to mozliwe do zakupu jako pdf . Nie zwlekajcie !!

  • Przyjmujemy zapisy na książkę “BESTIA – cywilizacja nad przepaścią” Marka Tomasza Chodorowskiego. Cena książki zależeć będzie od ilości zgłoszeń. Realizacja zamówień po ogłoszeniu ceny i dokonania wpłaty – druga połowa stycznia 2021 roku.

   Zgłoszeń należny dokonywać do 10 stycznia 2021 na adres mailowy: office@newcivilisation.space

  • Przyjmujemy zapisy na książkę “BESTIA – cywilizacja nad przepaścią” Marka Tomasza Chodorowskiego. Cena książki zależeć będzie od ilości zgłoszeń. Realizacja zamówień po ogłoszeniu ceny i dokonania wpłaty – druga połowa stycznia 2021 roku.

   Zgłoszeń należny dokonywać do 10 stycznia 2021 na adres mailowy: office@newcivilisation.space

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*