Bestia – Cywilizacja nad przepaścią!

Motto: Zapewniamy, że wbrew kłamstwom szerzonym w waszych krajach, jesteśmy autentyczną, wielomilionową organizacją, powstałą w wyniku obywatelskich protestów. Naszym celem jest walka o poprawę bytu wszystkich ludzi na świecie. Popieramy tych z Was, którzy zdecydowali się wejść na trudną drogę walki o wolność.

POSŁANIE

„My, wolni Polacy, zebrani w Gdańsku na I Zjeździe Delegatów Niezależnych Organizacji Wzburzonych Obecną Sytuacją, przesyłamy obywatelom Wolnych Narodów Europy, Ameryki Północnej, także wszystkich narodów Ameryki Południowej, pozdrowienia i wyrazy poparcia.

Jako pierwszy, niezależny związek obywateli w naszej historii, głęboko czujemy wspólnotę naszych losów. Zapewniamy, że wbrew kłamstwom szerzonym w waszych krajach, jesteśmy autentyczną, wielomilionową organizacją, powstałą w wyniku obywatelskich protestów. Naszym celem jest walka o poprawę bytu wszystkich ludzi na świecie. Popieramy tych z was, którzy zdecydowali się wejść na trudną drogę walki o wolność. Wierzymy, że już niedługo Wasi i nasi przedstawiciele będą mogli się spotkać, celem wymiany doświadczeń.”

Zjazd Delegatów Niezależnych Organizacji Wzburzonych Obecną Sytuacją

Gdańsk, dnia 11.11.2020

***

O czym jest książka pt. Bestia wydana przez NISS?

Fragment z Posłowia:

Przede wszystkim odsłania paskudny pysk czegoś, co nazywamy „Bestią”. I co jest istotą działalności osobników patologicznych, kontynuowaną przez wieki. Ludzi zdeformowanych, mających zaledwie jeden cel: przekształcić wolne narody w owadzie kolektywy. Zamienić świat w gigantyczny obóz koncentracyjny. A zatem – zawrócić świat z drogi, na którą wstąpił dwa tysiące lat temu.

Książka wprowadza nas do rozpoznania sytuacji, w jakiej realnie się znaleźliśmy. Służy do zdemaskowania Bestii i pokazania jej światu. „Zdemaskowania” – słowo to trafia w sedno w erze powszechnego obowiązku noszenia masek.

(…) Autorowi udało się, w październiku 2020, zgromadzić wokół książki – nie wydanej jeszcze i nieznanej – wielu ludzi: konsultantów naukowych, ekspertów Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych, kilka platform informacyjnych. Co zamieni się w zaczyn krystalizacji – regionalnych, narodowych, na koniec globalnych. W tym więzi transatlantyckich, przywracających sprawom właściwy porządek. Niech tak się stanie!

 

Książka została skierowana do korekty i druku w dniu 23.10.2020. Wkrótce podamy link do strony www na której można będzie ją  zamówić.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *