“Bestia” cywilizacja nad przepaścią – fragment z książki M.T. Chodorowskiego

Przede wszystkim dostrzeżemy potężny szturm, przeprowadzony z początkiem roku 2020, na branżę nazywaną po angielsku „hospitality industry” – wiążącą się z podróżowaniem, ze zbiorowym przebywaniem w restauracjach, kawiarniach, pubach i domach weselnych, na przyjęciach, nad basenami i w hotelach, w ramach której nawiązywane były do tej pory międzyludzkie więzi.

Zatem na tę gałąź gospodarki, dzięki której społeczeństwo żyje i oddycha. Równolegle przeprowadzony został atak na dotychczasowe sposoby funkcjonowania zachodnich społeczeństw, związane choćby z kupowaniem. Ale również z przebywaniem w galeriach handlowych, na stadionach sportowych, salach gimnastycznych i siłowniach, także na zebraniach i w kościołach. Czyli wszędzie, gdzie może dochodzić do nawiązywania kontaktów. (…)  Zakazy zatem obejmowały potężny sektor usług, co doprowadzi w krótkim czasie do zubożenia, a następnie zanikania w społeczeństwach Zachodu, warstwy średniej. Jedynej funkcjonującej jeszcze samodzielnie. Będącej teoretycznie w stanie bronić się przed szalonym atakiem na dotychczasowe, zachodnie standardy życia. Ta warstwa może po roku 2020 intensywnie biednieć. I im dłużej taki proces potrwa, tym mniejsze będą nasze szanse na bunt. Do którego mogłoby dojść wśród obywateli wolnych i zaradnych. Bunt niezbędny, żeby przeżyć.

5 Komentarze

  1. Przezyłam 68 lat w zlej i dobrej Polsce ale tej złej nie pamiętam ( byłam nastolatką i młoda matka nakierowana na egzestencjonalizm. Kiedy juz zostalam sama, pragne w tych nowych złych czasach,ktory reprezentuja identatyryści co pod płaszczykiem dobrych ideologi szukuja nam piekło.Do tej pory dla Polski nic nie zrobilam, więc czas zacząć. Moge rozpowszechniąc materialy wśrod Polakow w Europie, czy pomagać w inny sposob. Napisalam tez Apel do naszych politykow, jako emerytka, Polka i żaden autorytet, bo Wszechswiat nie zapyta mnie, co głosiłam ale co zrobiłam (wg cytatu B Prusa)- autorka powieści emigracyjnych o Polkach pracujących w Europie po roku 2004

    • Przyjmujemy zapisy na książkę “BESTIA – cywilizacja nad przepaścią” Marka Tomasza Chodorowskiego. Cena książki zależeć będzie od ilości zgłoszeń. Realizacja zamówień po ogłoszeniu ceny i dokonania wpłaty – druga połowa stycznia 2021 roku.

      Zgłoszeń należny dokonywać do 10 stycznia 2021 na adres mailowy: office@newcivilisation.space

  2. Dziękuję za prawdę już czekam na swoją książkę, mam pewne podejrzenia kto za tym wszystkim stoi ale mam nadzieję że książka to potwierdzi. Pieniądz czyli władza dosłownie nad ludzmi by zrobić z nas niewolników już jesteśmy niewolnikami systemu ale jeszcze nie jest za późno aby wszystko zmienić. Polacy obudzmy się, Panie Marku dziękuję za pana pracę i wiarę w nas Polaków, obyśmy naszą szansę wykorzystali ku chwale Polski tak jak nam przepowiedziano. To jest wojna mimo że na wojnę początkowo nie wyglądała. Polska w końcu dla Polaków a nie naszych nadzorców. Nie dajmy się już więcej zniewalać przecież mieliśmy w historii już nauczkę nie popełniajmy błędów aby historia nie zatoczyła koła. Pozdrawiam serdecznie niech Bóg Was prowadzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*