6 069 823 PLN dla każdego Polaka z procesowania węgla!

Ekspert do spraw węgla i energetyki Krzysztof Tytko przeprowadził dowód, iż eksploatacja węgla metodą procesowania (zgazowania) przyniesie przychód w kwocie 6 069 823 PLN dla każdego Polaka, pod warunkiem, że obecny rząd nie odda eksploatacji polskich złóż węgla obcym korporacjom.

5 Responses to 6 069 823 PLN dla każdego Polaka z procesowania węgla!

 1. krokodyl pisze:

  Odda, odda, pani ambasador tupnie nóżką a rządzący szybko wykonają rozkazy. Ludzie gdzie wy żyjecie, otwórzcie oczy bo już rękoma brodzicie w g****e.

 2. gość pisze:

  No chyba od dawna wiadomo o co tak naprawdę chodzi żydom i po co im ustawa 447.

 3. Grzegorz pisze:

  Typy z Wiejskiej (niezależnie, od opcji) się nie odważą, jedno co potrafią to robić łaskę amerykańcom lub ruskim. Jak nie rurociąg przyjaźń, to gazowce zza morza.

 4. […] Jankowskiego i Dobrzyńskiego z Karoniem odnośnie wpływu prywatyzacji pieniądza na pracę https://niss.org.pl/6-069-823-pln-dla-kazdego-polaka-z-procesowania-wegla/ – piękny wykład Pana Krzysztofa Tytko i odważne wyliczenia polskiego majątku pod ziemią […]

 5. Dariusz Janicki pisze:

  Grzegorz Rossa opisał kiedyś w swojej książce „Ciężkie czasy dla agentów” (nie tylko w niej) podobną, nawet bardziej śmiałą i ciekawą, koncepcję procesowania węgla w złożu, mianowicie chodziło o technologię produkcji paliw płynnych z węgla in situ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *