Nowy system – Nowe państwo

Nie da się rozwiązać problemu na poziomie, na którym powstał. Sama demokracja nie rozwiąże patologii 3RP! Rozwiązanie znajduje się na innym poziomie i nie każdy ma odwagę nawet myślami tam sięgnąć. Jest to zupełnie nowa opowieść.

https://youtu.be/cYFRgDTHcLI

Drodzy Rodacy,

Jak pisałem wcześniej, Nowy ład światowy powstaje na naszych oczach. W czasie, gdy większość Polaków zainteresowanych polityką szuka swojej formacji, ja staram się mówić coraz głośniej o celu, jaki powinien nam przyświecać (neOS) oraz o tym, w jakiej sytuacji globalnej się znajdujemy (de$dolaryzacja).

Nie da się rozwiązać problemu na poziomie, na którym powstał.

Sama demokracja nie rozwiąże patologii 3RP! Rozwiązanie znajduje się na innym poziomie i nie każdy ma odwagę nawet myślami tam sięgnąć. Jest to zupełnie nowa opowieść.

Postarajmy się przebić przez podstawową narrację o “mniejszym i większym źle”, “cholerze i rzeżączce”, gdyż kłamstwem jest tworzenie iluzji wyboru. Nie o wybór przecież nam chodzi, tylko o lepszy świat, lepsze warunki naszego życia i samorealizacji. Praca nad nimi jak najbardziej może przebiegać także na gruncie wspólnym i państwowym. Jednak musi być to NOWE państwo.
To jest istotą mojej propozycji: aby na gruncie obecnego ładu, przy wsparciu wysokich technologii i koncepcji adekwatnych dla współczesnego i przyszłego świata stworzyć Nowe Państwo Polskie.

Nie polin, nie IIRP nie IIIRP.

 

Czas na zupełnie Nowe Państwo!
Mamy olbrzymi majątek w ziemi i przede wszystkim w naszych rodakach i ich talentach. Nie możemy pozwalać, by był on marnotrawiony przez skorumpowanych błaznów.
Nowa Polska z nowym systemem operacyjnym. Z własną walutą, nowoczesną armią, pro-ludzkimi usługami świadczonymi przez profesjonalistów i wsparciu technologii działających dla DOBRA ludzi.

https://niss.org.pl/projekty-organizacji-patriotycznych-ruch-neos/Więcej informacji o całym procesie i powstaniu ruchu neOS:

Przedstawiam także na kilku portalach listę konkretnych krokówod jakich należałoby zacząć jego wdrażanie. Co więcej, prace te trwają już od wielu lat. Obecnie są one już realizowane i wcielane w życie. #neOS
Polecam zainteresować się:
http://neos.biuroprasowe.pl/
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/author/mateusz
https://wolna-polska.pl/…/neos-nowy-system-operacyjny-dla-p…

Przedstawiłem swój profil osobowy i ideowy: https://1polska.pl/reprezentanci/mateusz_jarosiewicz_550

Proszę o oddanie na mnie swojego głosu na jednej liście społecznej.

Możesz się też zapisać do mojego banku udziałowego nowego systemu.

Pozdrawiam ciepło!

Mateusz Jarosiewicz

neOS

 

1 Komentarz

  1. Po pierwsze nie znaleziono i nie ustanowiono do tej pory idealnego systemu ,ustroju spoleczno gospodarczego bo to jest perpetum mobile ,tak samo jek nie ma dwoch ,dwojga ludzi identycznych ,jednym slowem HOMO SAPIENS jest niepowtarzalny,tak samo jest z Twoim planem ,mysle ze w obecnej sytuacji jest pare niejasnych punktow ,czy polska technologja jest w stanie podolac temu ,drugie czy polskie zasoby finansowe sa w stanie pokryc wydatki na to przedsiewziecie bez zaciaganie wysoko oprocentowanych pozyczek ,na pierwszy rzut oka pytan jest tylko kilka ,a najwazniejsze czy Polska ma uczciwych negocjaatorow co nie sprzedadzac sie za kilka “oboli” ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*