Nowy system – Nowe państwo

Nie da się rozwiązać problemu na poziomie, na którym powstał. Sama demokracja nie rozwiąże patologii 3RP! Rozwiązanie znajduje się na innym poziomie i nie każdy ma odwagę nawet myślami tam sięgnąć. Jest to zupełnie nowa opowieść.

Drodzy Rodacy,

Jak pisałem wcześniej, Nowy ład światowy powstaje na naszych oczach. W czasie, gdy większość Polaków zainteresowanych polityką szuka swojej formacji, ja staram się mówić coraz głośniej o celu, jaki powinien nam przyświecać (neOS) oraz o tym, w jakiej sytuacji globalnej się znajdujemy (de$dolaryzacja).

Nie da się rozwiązać problemu na poziomie, na którym powstał.

Sama demokracja nie rozwiąże patologii 3RP! Rozwiązanie znajduje się na innym poziomie i nie każdy ma odwagę nawet myślami tam sięgnąć. Jest to zupełnie nowa opowieść.

Postarajmy się przebić przez podstawową narrację o “mniejszym i większym źle”, “cholerze i rzeżączce”, gdyż kłamstwem jest tworzenie iluzji wyboru. Nie o wybór przecież nam chodzi, tylko o lepszy świat, lepsze warunki naszego życia i samorealizacji. Praca nad nimi jak najbardziej może przebiegać także na gruncie wspólnym i państwowym. Jednak musi być to NOWE państwo.
To jest istotą mojej propozycji: aby na gruncie obecnego ładu, przy wsparciu wysokich technologii i koncepcji adekwatnych dla współczesnego i przyszłego świata stworzyć Nowe Państwo Polskie.

Nie polin, nie IIRP nie IIIRP.

 

Czas na zupełnie Nowe Państwo!
Mamy olbrzymi majątek w ziemi i przede wszystkim w naszych rodakach i ich talentach. Nie możemy pozwalać, by był on marnotrawiony przez skorumpowanych błaznów.
Nowa Polska z nowym systemem operacyjnym. Z własną walutą, nowoczesną armią, pro-ludzkimi usługami świadczonymi przez profesjonalistów i wsparciu technologii działających dla DOBRA ludzi.

https://niss.org.pl/projekty-organizacji-patriotycznych-ruch-neos/Więcej informacji o całym procesie i powstaniu ruchu neOS:

Przedstawiam także na kilku portalach listę konkretnych krokówod jakich należałoby zacząć jego wdrażanie. Co więcej, prace te trwają już od wielu lat. Obecnie są one już realizowane i wcielane w życie. #neOS
Polecam zainteresować się:
http://neos.biuroprasowe.pl/
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/author/mateusz
https://wolna-polska.pl/…/neos-nowy-system-operacyjny-dla-p…

Przedstawiłem swój profil osobowy i ideowy: https://1polska.pl/reprezentanci/mateusz_jarosiewicz_550

Proszę o oddanie na mnie swojego głosu na jednej liście społecznej.

Możesz się też zapisać do mojego banku udziałowego nowego systemu.

Pozdrawiam ciepło!

Mateusz Jarosiewicz

neOS

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *